O nas

W czasach globalizacji wszystko podlega unifikacji, nosimy ubrania tych samych producentów, w domu mamy meble z tego samego sklepu, jedzenie kupujemy w tych samych marketach, należących do międzynarodowych korporacji. Chcemy to zmienić i dać Wam coś, co wyróżni Was z tłumu - dobrej jakości, wyjątkowe produkty, które staną się Waszym znakiem rozpoznawczym.

Oferujemy produkty indywidualnie projektowane, inspirowane dziełami mistrzów. Nasza firma opiera się na oryginalnych pomysłach i wspólnej pasji. Chcemy, by ludzie korzystali z dziedzictwa kulturowego na co dzień, by otaczali się sztuką, bo to czyni nas lepszymi i piękniejszymi. Zajmujemy się designem i wystrojem wnętrz, który wykorzystuje dzieła malarskie wielkich artystów. Działamy na zasadach fair trade, to znaczy, że respektujemy prawa autorskie korzystając z domeny publicznej, płacimy za projekty i produkujemy w Polsce.

Zawsze pociągało nas łączenie pasji z pracą. Nasza firma to rodzinny interes: Asia, Marcin oraz nasze córki: Ola i Gaja. Wszystkich nas łączy zamiłowanie do kultury i sztuki. W naszym sklepie znajdziecie wiele przedmiotów sztuki użytkowej, koszulki i szale, torby, ceramikę oraz dzieła młodych artystów, którzy dopiero rozpoczynają swą karierę. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl