Promocje
Zestaw 4 dużych podkładek na stół
Zestaw 4 dużych podkładek na stół
89,00 zł 59,00 zł
szt.
Zestaw 4 dużych podkładek korkowych na stół
Zestaw 4 dużych podkładek korkowych na stół
89,00 zł 59,00 zł
szt.
Podkładka na stół (duża)
Podkładka na stół (duża)
25,00 zł 16,00 zł
szt.
Evviva l'arte!W XXI wieku coraz trudniej odpowiedzieć sobie na pytanie co jest, a co nie jest sztuką. Nie da się ustalić jednej, sztywnej definicji, którą opisalibyśmy dzieło sztuki. Niektóre rzeczy podlegają dyskusji - produkowane na masową skalę ubrania i meble (ktoś je przecież projektował), pozornie straszące i przygnębiające blokowiska (a co z modernizmem?), seriale telewizyjne, czy popowe teledyski. Są też jednak pewne dzieła, które z tej dyskusji wyłączamy i które za sztukę przyjmujemy niemal bezwarunkowo. Niektórym podobają się bardziej, innym mniej, ale nikt nie zakwestionuje wielkości i talentu ich autorów. 

Sztukę wokół nas często trudno jest dostrzec i zrozumieć, a przecież jest nam tak potrzebna - uwrażliwia, buduje poczucie estetyki i poszerza horyzonty. Wielka szkoda, że człowiek współczesny tak rzadko ma szansę na jej kontemplację i podziwianie w życiu codziennym. Co jednak, gdybyśmy mieli szansę mieć dzieła wielkich artystów zawsze przy sobie?
Taką szansę tworzymy my - Viva l’arte. Rodzinna firma z duszą i ogromną pasją do sztuki. Często podczas zakupów czy kupowania świątecznych prezentów zastanawialiśmy jak trudno jest wyrazić siebie w czasach wszechobecnych sieciówek i wielkich koncernów. Zamiast bezczynnie o tym dyskutować, postanowiliśmy przejść do działania. Zdecydowaliśmy połączyć sztukę, naszą pasję, z pracą i wspólnie stworzyć Viva l’arte. Proponujemy wyjątkowe produkty w przystępnych cenach, które pozwolą wprowadzić sztukę w Wasze życie. Wszystkie nasze artykuły pochodzą z Polski, od zaufanych producentów i są projektowane indywidualnie dla naszej firmy.  Jednak Viva l’arte to nie tylko sklep. To też blog o sztuce i kulturze, w którym znajdziecie wiele ciekawych artykułów, porad i aktualności, dotyczących najciekawszych wydarzeń kulturalnych.

Zapraszamy Was do zostania z nami na dłużej i do dzielenia się sztuką ze światem. Bo przecież, jak pisał Kazimierz Przerwa-Tetmajer:


i tak wykrzykniem; gdy wszystko nic warte,

evviva l'arte!


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl