Evviva l'arte!W XXI wieku coraz trudniej odpowiedzieć sobie na pytanie co jest, a co nie jest sztuką. Nie da się ustalić jednej, sztywnej definicji, którą opisalibyśmy dzieło sztuki. Niektóre rzeczy podlegają dyskusji - produkowane na masową skalę ubrania i meble (ktoś je przecież projektował), pozornie straszące i przygnębiające blokowiska (a co z modernizmem?), seriale telewizyjne, czy popowe teledyski. Są też jednak pewne dzieła, które z tej dyskusji wyłączamy i które za sztukę przyjmujemy niemal bezwarunkowo. Niektórym podobają się bardziej, innym mniej, ale nikt nie zakwestionuje wielkości i talentu ich autorów. 

Sztukę wokół nas często trudno jest dostrzec i zrozumieć, a przecież jest nam tak potrzebna - uwrażliwia, buduje poczucie estetyki i poszerza horyzonty. Wielka szkoda, że człowiek współczesny tak rzadko ma szansę na jej kontemplację i podziwianie w życiu codziennym. Co jednak, gdybyśmy mieli szansę mieć dzieła wielkich artystów zawsze przy sobie?
Taką szansę tworzymy my - Viva l’arte. Rodzinna firma z duszą i ogromną pasją do sztuki. Często podczas zakupów czy kupowania świątecznych prezentów zastanawialiśmy jak trudno jest wyrazić siebie w czasach wszechobecnych sieciówek i wielkich koncernów. Zamiast bezczynnie o tym dyskutować, postanowiliśmy przejść do działania. Zdecydowaliśmy połączyć sztukę, naszą pasję, z pracą i wspólnie stworzyć Viva l’arte. Proponujemy wyjątkowe produkty w przystępnych cenach, które pozwolą wprowadzić sztukę w Wasze życie. Wszystkie nasze artykuły pochodzą z Polski, od zaufanych producentów i są projektowane indywidualnie dla naszej firmy.  Jednak Viva l’arte to nie tylko sklep. To też blog o sztuce i kulturze, w którym znajdziecie wiele ciekawych artykułów, porad i aktualności, dotyczących najciekawszych wydarzeń kulturalnych.

Zapraszamy Was do zostania z nami na dłużej i do dzielenia się sztuką ze światem. Bo przecież, jak pisał Kazimierz Przerwa-Tetmajer:


i tak wykrzykniem; gdy wszystko nic warte,

evviva l'arte!


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl